SynTech - špička veľa rok medzi suplementy fitness, cvičenie a posilňovne

Fitness, cvičenie a posilňovne

SynTech - špička veľa rok medzi suplementy

Syntech Nutrition

Špičková kvalita s maximálnou účinnosťou to je belgická značka športovej výživy SynTech Nutrition. Doplnky stravy sa hodia do každého športu. Podporujú regeneráciu, silu a vytrvalosť.

SynTech Nutrition využíva ty najlepšie suroviny s reálnou dávkou, ktoré telo dokáže využiť. Účinok látok je vedecký preukázaný. Belgie si na kvalitu potrpí, preto sa nemusíte obávať, žeby doplnok stravy obsahoval menej alebo viac veci, než je uvedených na obale.

Nižšie máme dôvody prečo uprednostniť SynTech Nutrition pred konkurenciou.

1) Žiadne placebo

SynTech Nutrition obsahuje len vedecký preukázateľné látky. Silá je v jej kombinácií. SynTech Nutrition neponúka žiadne mediálne známe látky preto je tak obľúbený.

2) Účinné množstvo dávky

Určite ste kupovali v obchode párky, ktoré mali minimálne množstvo mäsa, čokolády, ktoré obsahovali minima čokolády, šunkovú pizzu, ktorá v skutočnosti šunku skoro ani neobsahovala a ďalšie podobné príklady.

SynTech Nutrition na obale nemá žiaden reklamné lákadla. Nepridáva si látky v minimálnom množstve, len aby boli lákadlom na obale. Obsahuje látky v účinnom množstve.

3) Neustále zlepšovanie

Výrobky značky SynTech Nutrition neustále pracujú na zlepšení účinnosti a kvality. Pre zlepšenie pracujú v laboratóriách odborníci na výživu, biochemici a lekári. So značkou spolupracujú športovci na svetovej úrovni s rôznych odvetí, ktorý prispievajú svojimi odbornými skúsenosťami v danom sporte.

Pre koho je určený SynTech Nutrition?

Pavel Jurča fitnessSynTech Nutrition je určený pre každého kto chce kvalitný výrobok. Využitie je v akomkoľvek šport. SynTech Nutrition využívajú na zlepšenie fyzického výkonu kulturisti, zápasníci MMA, boxeri, hráči amerického futbalu atď.

Eshop ButchTrade

Eshop ButchTrade je vyhradný dovozca pre SR a ČR. Eshop je priehladne rozdelený do kategórii: proteíny, nakopávače, spaľovač, regenerácia, rásť svalov, diéta, pro maximálny výkon a ostatné.

Nezabudnite sa pozrieť na FB stránku eshopu ButchTrade, kde prebiehajú pravidelne súťaže o doplnky.

SynTech Nutrition podporuje

Na vrcholovej úrovni v príprave rozhoduje každý detail. Športovci potrebujú 100% kvalitnú výživu stravy. Nižšie je rozpis športovcov s ktorými SynTech Nutrition spolupracuje pri ich príprave za najlepším výkonom.

Lucie Pudilová

Jediná česká MMA zápasnice z UFC. Na konte má 8 vyher a 2 prehry. Bilanciu v UFC 2 vyhry a 1 prehra.

Lucie Pudilová

Jan Soukup

Jan SoukupNajznámejšia osobnosť v Kyokushin karate v ČR. Najväčší úspech je výhra 21. Majstrovstva Japonska v Kyokushin karate. Je to druhý človek ktorý získal tento titul a nebol japonskej národnosti. Ďalší úspech je vicemajster v Kyokushin karate. Mimo to sa venuje zápaseniu v K-1. V japonskú ho nazývajú český samuraj.

Jiří Žák

7 násobný majster sveta v bojových športov. Jiří Žák je považovaný za najúspešnejšieho stand-up zápasníka v českej histórie.

Jiří Žák

Pavel Jurča

Viacmajster sveta pre rok 2018 v kategórii Mens Physique a Fitness Model. SynTech Nutrition si našiel miesto aj vo fitness, kde si jeho účinky nevedia vynachváliť.

Pavel Jurča

Miloš Meloun Petrášek

Mladý zápasník MMA ktorý súťaži pod organizáciu Oktagon MMA. Predtým organizáciu GFC a XFN.

Miloš Petrášek

Jan Janka

Mladý MMA fighert. V 18 rokov získal titul viacejmajstra ČR. Známy že vo svojich 20 rokov knokautoval v 02 aréne svojho súpera v prvom kole a v prevej minúte. Porazil súpera s 66 zápasy na konte a stal sa senzáciou bojových športov.

Jan  Janka

Zľavové kódy na eshop Butchtrade pre doplnky SynTech

Zľava 10% na celý nákup. Vyberte kód športovca ktorého chcete podporiť a zadajte ho v košíku do kolónky "Zadejte číslo poukázky". Po zadaní Vám bude odpočítané 10% z nákupu.

010101 - Lucie Pudilová (MMA)
020202 - Jan Soukup (Kyokushin karate)
050505 – Jiří Žák (Muay Thai)
090909 - Pavel Jurča (Fitness)

Publikované: 2018-07-17

Diskusia


Ako si vybaviť domácu posilňovňu?

Ako si vybaviť domácu posilňovňu?

Chcete cvičiť, ale verejné posilňovne nie sú nič pre vás? Zariaďte si posilňovňu doma!

Recept na bezsacharidovú fitness pizzu

Recept na bezsacharidovú fitness pizzu

Recept na rýchlu bez sacharidovú a bezlepkovú pizzu.

Recept na fitness zdravé cukrovie na Vianoce

Fitness zdravé cukrovie na Vianoce

Maškrťte zdravo o Vianociach - 3 top recepty na fitness cukrovinky.